05 Грудень 2020, Субота

Авторизація



Пошук

http://kupk.org.ua/index.php/index.php/index.php
Розклад занять PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 вересня 2015, 14:35
Головна статті
Розклад занять
II пiврiччя
Всі сторінки

План-графік

проведення циклів спеціалізації, удосконалення та тематичного удосконалення для слухачів

Криворізького відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів

комунального підприємства  «Обласний центр громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради»

на 2020-2021 навчальний рік

І півріччя (вересень-грудень)

з/п

Найменування циклів

Контингент слухачів

Форма навчання

Трива-лість циклу (в місяцях)

Термін прове-дення циклу

1

Організація охорони здоров'я

Сестри медичні головні, акушерки

Удосконалення

1,0

01.09-25.09

2

Організація охорони здоров'я

Сестри медичні головні, акушерки / Сестри медичні старші

Спеціалізація

2,0

01.10-26.11

3

Організація охорони здоров'я

Сестри медичні старші

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

4

Організація охорони здоров'я

Фельдшери ФАП, амбулаторій

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

5

Терапія

Сестри медичні терапевтичних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09 02.11-27.11 01.12-29.12

6

Кардіологія та інтенсивна терапія

Сестри медичні кардіологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09

7

Неврологія

Сестри медичні неврологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

02.11-27.11

8

Швидка та невідкладна допомога

Фельдшери (сестри медичні) з медицини невідкладних станів

Спеціалізація

2,0

01.12-28.01

9

Швидка та невідкладна допомога

Фельдшери (сестри медичні) з медицини невідкладних станів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09 01.10-29.10 02.11-27.11

10

Акушерство

Акушерки жіночих консультацій та оглядових кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

11

Хірургія

Сестри медичні старші операційні та операційні

Спеціалізація

2,0

01.10-26.11

12

Хірургія

Сестри медичні старші операційні та операційні

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

13

Хірургія

Сестри медичні хірургічних дитячих відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

14

Хірургія

Сестри медичні хірургічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09 01.12-29.12

15

Офтальмологія

Сестри медичні очних відділень і кабінетів/ Сестри медичні дитячих очних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

16

Урологія

Сестри медичні урологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

17

Гінекологія

Сестри медичні гінекологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

18

Травматологія та ортопедія

Сестри медичні перев`язочних травматологічних та травматолого-ортопедичних відділень

Спеціалізація

1,5

01.10-12.11

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

19

Інфекційні хвороби

Сестри медичні інфекційних відділень та кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09

20

Фтизіатрія

Сестри медичні протитуберкульозних диспансерів, лікарень, відділень і санаторіїв

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

21

Психіатрія

Сестри медичні психіатричних установ

Удосконалення

1,0

01.09-25.09

22

Анестезіологія та реаніматологія

Сестри медичні-анестезистки відділень (груп) анестезіології та реаніматології

Спеціалізація

2,0

01.09-27.10

23

Анестезіологія та реаніматологія

Сестри медичні-анестезистки відділень (груп) анестезіології та реаніматології

Удосконалення

1,0

02.11-27.11

24

Дерматовенероло-гія

Сестри медичні дерматовенерологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

25

Оториноларингологія

Сестри медичні ЛОР-відділень і кабінетів/ Сестри медичні дитячих ЛОР-відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

26

Стоматологія

Сестри медичні стоматологічних кабінетів

Удосконалення

1,0

02.11-27.11

27

Ортопедична стоматологія

Зубні техніки

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

28

Функціональна діагностика

Сестри медичні відділень і кабінетів функціональної діагностики (УЗД)

Удосконалення

1,0

02.11-27.11

29

Фізіотерапія

Сестри медичні фізіотерапевтичних відділень і кабінетів/ Сестри медичні дитячих фізіотерапевтичних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09

30

Лікувальний масаж

Сестри медичні масажних кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-25.09

 

31

Дієтотерапія

Сестри медичні з дієтичного харчування/ Сестри медичні з дієтичного харчування дитячих лікарень

Спеціалізація

1,5

19.10-27.11

Удосконалення

1,0

19.10-13.11

32

Медична статистика

Статистики медичні закладів охорони здоров'я

Спеціалізація

1,5

01.10-12.11

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

33

Лікувально-діагностичні процедури

Сестри медичні процедурних кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

34

Педіатрія

Сестри медичні дитячих відділень

Удосконалення

1,0

01.09-25.09 01.10-29.10 02.11-27.11

35

Клінічна діагностика

Лаборанти (фельдшери-лаборанти) клінічних лабораторій

Удосконалення

1,0

01.09-25.09 01.10-29.10 01.12-29.12

36

Бактеріологія

Лаборанти (фельдшери-лаборанти) баклабораторій

Удосконалення

1,0

02.11-27.11

37

Рентгенологія

Рентгенлаборанти відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

38

Загальна практика-сімейна медицина

Сестри медичні загальної практики - сімейної медицини

Спеціалізація

2,0

01.09-27.10 01.10-26.11 02.11-24.12

39

Загальна практика-сімейна медицина

Сестри медичні загальної практики - сімейної медицини

Удосконалення

1,0

01.09-25.09 02.11-27.11 01.12-29.12

40

Екстрена та невідкладна медична допомога

Сестри медичні, акушерки, фельдшери закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

14.09-18.09 14.12-18.12

41

Медсестринство

в паліативній та хоспісній допомозі

Сестри медичні ЗПСМ, хоспісних, онкологічних відділень та кабінетів

Тематичне удосконалення

0,25

14.12-18.12

42

Медичне право

Сестри медичні головні та старші, фельдшери, акушерки закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

14.12-18.12

43

Інфекційний контроль

Сестри медичні, акушерки, фельдшери закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

19.10-23.10 14.12-18.12

44

Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї

Сестри медичні загальної практики - сімейної медицини

Тематичне удосконалення

0,25

07.12-11.12

45

Основи медичної інформатики (базовий рівень)

Сестри медичні, акушерки, фельдшери закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

07.09-11.09 05.10-09.10 07.12-11.12

46

Основи медичної інформатики (поглиблений рівень)

Сестри медичні, акушерки, фельдшери закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

09.11-13.11

47

Імунологія

Сестри медичні загальної практики - сімейної медицини, кабінетів профщеплень

Тематичне удосконалення

0,25

19.10-23.10 09.11-13.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Останнє оновлення на П'ятниця, 06 листопада 2020, 13:09