27 Вересень 2021, Понеділок

Авторизація



Пошук

JEvents Calendar

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
http://kupk.org.ua/index.php
Розклад занять PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 вересня 2015, 14:35
Головна статті
Розклад занять
II пiврiччя
Всі сторінки

План-графік

проведення циклів спеціалізації, удосконалення та тематичного удосконалення для слухачів

Криворізького відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів

комунального підприємства  «Обласний центр громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради»

на 2021-2022 навчальний рік

І півріччя (вересень-грудень)

 

№ з/п

Найменування циклів

Контингент слухачів

Форма навчання

Тривалість

циклу

(в місяцях)

Термін

проведення

циклу

Кількість слухачів

1.

Організація охорони здоров'я

Сестри медичні старші

Спеціалізація

2,0

01.11-24.12

15

2.

Організація охорони здоров'я

Сестри медичні старші

Удосконалення

1,0

01.09-29.09

15

3.

Терапія

Сестри медичні терапевтичних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-29.09 01.11-29.11

30

4.

Кардіологія та інтенсивна терапія

Сестри медичні кардіологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

19

5.

Неврологія

Сестри медичні неврологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

15

6.

Швидка та невідкладна допомога

Фельдшери (сестри медичні) з медицини невідкладних станів

Спеціалізація

2,0

01.12-28.01

15

7.

Швидка та невідкладна допомога

Фельдшери (сестри медичні) з медицини невідкладних станів

Удосконалення

1,0

01.09-29.09 01.10-29.10 01.11-29.11

56

8.

Акушерство

Акушерки пологових будинків і відділень

Удосконалення

1,0

01.11-29.11

20

9.

Акушерство

Акушерки жіночих консультацій та оглядових кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

15

10.

Хірургія

Сестри медичні старші операційні та операційні

Спеціалізація

2,0

01.10-26.11

15

11.

Хірургія

Сестри медичні старші операційні та операційні

Удосконалення

1,0

01.09-29.09

15

12.

Хірургія

Сестри медичні хірургічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

15

13.

Інфекційні хвороби

Сестри медичні інфекційних відділень та кабінетів

Удосконалення

1,0

01.11-29.11

15

14.

Психіатрія

Сестри медичні психіатричних установ

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

20

15.

Анестезіологія та реаніматологія

Сестри медичні-анестезистки відділень (груп) анестезіології та реаніматології

Удосконалення

1,0

01.09-29.09

15

16.

Гінекологія

Сестри медичні гінекологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

10

17.

Оториноларин-

гологія

Сестри медичні ЛОР-відділень і кабінетів/ Сестри медичні дитячих ЛОР-відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

10

18.

Стоматологія

Сестри медичні стоматологічних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.11-29.11

15

19.

Фізіотерапія

Сестри медичні фізіотерапевтичних відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

10

20.

Лікувальний масаж

Сестри медичні масажних кабінетів / Сестри медичні дитячих масажних кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-29.09

15

21.

Дієтотерапія

Сестри медичні з дієтичного харчування / Сестри медичні з дієтичного харчування дитячих лікарень

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

15

22.

Медична статистика

Статистики медичні закладів охорони здоров'я

Спеціалізація

1,5

01.09-13.10

10

23.

Лікувально-

діагностичні процедури

Сестри медичні процедурних кабінетів

Удосконалення

1,0

01.09-29.09 01.12-29.12

30

24.

Педіатрія

Сестри медичні дитячих відділень

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

15

25.

Педіатрія

Сестри медичні палат новонароджених дітей

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

10

26.

Реанімація та інтенсивна терапія

Сестри медичні відділень палат реанімації та інтенсивної терапії лікувальних установ

Удосконалення

1,0

01.10-29.10

10

27.

Клінічна діагностика

Лаборанти (фельдшери-лаборанти) клінічних лабораторій

Удосконалення

1,0

01.09-29.09 01.11-29.11

ЗО

28.

Рентгенологія

Рентгенлаборанти відділень і кабінетів

Спеціалізація

2,0

01.10-26.11

10

29.

Рентгенологія

Рентгенлаборанти відділень і кабінетів

Удосконалення

1,0

01.12-29.12

15

ЗО.

Загальна практика -сімейна медицина

Сестри медичні загальної практики — сімейної медицини

Спеціалізація

2,0

01.09-27.10 01.11-24.12

31

31.

Загальна практика -сімейна медицина

Сестри медичні загальної практики -сімейної медицини

Удосконалення

1,0

01.09-29.09 01.10-29.10 01.11-29.11 01.12-29.12

80

32.

Екстрена та невідкладна медична допомога

Сестри медичні, акушерки, фельдшери закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

15.11-19.11

15

33.

Інфекційний контроль

Сестри медичні, акушерки, фельдшери закладів охорони здоров'я

Тематичне удосконалення

0,25

04.10-08.10

15

34.

Імунологія

Сестри медичні загальної практики — сімейної медицини, кабінетів профщеплень

Тематичне удосконалення

0,25

18.10-22.10

15

 

 

 




Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 10:23